כיסאות

כסאות פלסטיק  כסא נדנדה  כסאות בטיחות כיסא לתינוק

   

כיסאות

קשה לראות בתים ללא כיסאות, אנו אוהבים לשבת, בשביל לאכול, לעבוד, ללמוד, לצפות בטלויזיה, לקרוא ובשביל כמעט כל פעולה אנו יושבים, ולשם כך אנו צריכים כיסאות. קשה להתנהל ללא כיסאות בבית, במיוחד כשאנו משפחה עם ילדים, אנו לא יכולים לשבת לסעוד סביב שולחן ללא כיסאות, לא יכולים להזמין אורחים ליותר מהכמות ישיבה שקיימת בספות בסלון ובוא נאמר שזה לא עובד ככה. כיסאות הן רהיט חובה בכל בית, לפחות כיסאות לפינת אוכל, או כיסאות למחשב בחדר הילדים, כיסאות לחדר העבודה. כיסאות זה לא משהו שרצוי לצמצם בו או לא לרכוש, צריכים כיסאות בבית בהמון מצבים. 

נניח שבחרנו לארח בבית חברים לכבוד יום הולדת יגיעו האורחים וישבו על הספות ואט אט ייגמר המקום אנו נצטרך כיסאות של , שאותם ניקח מפינות האוכל כדי שיישבו כולם, מצב העמידה לא נעים, מלחיץ ועדיף שכולם יהיו באותו מצב, לאחר שנגמרו כיסאות פינת האוכל אנו ניקח כיסאות מהחדרים כל זה כדי שכולם ישבו, אם לא יהיו לנו כיסאות בחדרים או בבית בכללי אנו נהיה בבעיה, נצטרך לקחת מהשכנים ולא נעים תמיד כי אנו לא מכירים אותם, ולפעמים גם הם לא יכולים, ובקיצור חבל. אנשים בעלי בית עם חצר בכלל חייבים כיסאות בבית גם לישיבה בחצר הבית. 

כיסאות ניתן לרכוש בנפרד או בהתאמה לשולחן מסוים היות ובדרך כלל כיסאות הולכים ביחד עם שולחנות. ישנם מצבים שהם נמכרים בנפרד ללא שולחן אבל עדיין אפשר להתאים אותם לשולחנות שנמצאים אצלנו לפי צבעים גובה וכד'. כיסאות מן הסתם אמורים להוות עבורנו נוחות מירבית לגב ולישבן, שהם האיברים הנפגשים עם הכיסא, כיסאות לא נוחים בדרך כלל לא יירכשו ואם כן אז הם לא יהיו בשימוש כזה רב אלא רק למקרים חריגים שחייב להשתמש.