כסאות בר- שימושים שונים

כששומעים את המושג כסאות בר, הסצנה הראשונה שעולה בראשנו היא של בר אפוף עשן ואלכוהול הנשפך חופשי.אכן ברים ומסעדות הינם צרכנים ראשונים של כסאות בר, אך לא רק. בשורות הבאות נסרוק בקצרה את השימושים השונים של כסאות בר ונראה כי הם נחוצים בכל מקום.

אין יותר מרענן מאשר מטבח ובו אי שיש המשמש כבר צנוע. מן הראוי שלבר שכזה, עליו ניתן לאכול ארוחות קלות, להכין קפה בבוקר וסנדוויצ'ים לילדים, נשלב כסאות בר נהדרים ונוחים שלא רק ישוו למטבח שיק והמון טרנד וזוהר אלא למעשה מאפשרים את השימוש בחלקה ולו הכי קטנה במטבח.

כסאות בר הולמים ביותר גם מטבחים ובהם חלל קטן הנפתח לסלון ומאפשר לשבת בצד פתח הקיר, לפטפט או לצפות בטלביזיה תוך כדי אכילה מבלי ללכלך את הסלון.

כסאות בר יתאימו גם לפינות אוכל מעוצבות פינות המתנה וישיבה חדשניות, והם יחליפו את הספות הכבדות והמיושנות ויתרמו לאווירה קלילה ונעימה.

כסאות בר מתאימים לכל מקום ובו משטח מוגבה והם נראים נהדר לכל מטרה. כסאות בר מאוד נוחים, שימושיים ונעימים בעין ויוצרים אך מיד תחושה צעירה ומודרנית המתאימה לקצב החיים של כולנו.

כסאות בר לא רק משמשים לברים אפלים ולמסעדות אם כי אלו הם הצרכנים הראשוניים שלהן. כסאות בר נראים נהדר במיוחד במטבחים פרטיים שהשכילו לתכנן ולעצב בצורה המנצלת את כל המשטח שלרשותנו ולהוסיף ערך נלווה של עיצוב מרהיב המשפר את מראה המטבח והבית כולו באמצעות כסאות בר.

כסאות בר יכולים להיות עשויים עץ, מתכת, פלסטיק או שילוב. אישית אנו מעדיפים את השילוב של מסעד עץ ורגלי מתכת, היוצר שילוב בין חמימות ביתית לחדשנות נדרשת וגם נוחים לישיבה וקלים להזזה.

כסאות בר אם כן נחוצים לכל מקום, ציבורי או פרטי, ובאחת הופכים אותו למעשי ומעוצב.