כסא מזכירה  

 

כסאות משרדיים למזכירה הם לפעמים מאוד משמעותיים, ידוע כי כל מזכירה עובדת קשה על המון דברים הכל נופל עליה כמעט והכל עובר דרכה היא באיזשהו מקום מתחזקת את המשרד. לכן חשוב כי כיסא מזכירה יהיה נוח כיוון שהיא יושבת עליו ועל המחשב הרבה מתוך היום יום שלה. כסאות מזכירה זקוקים להיות בעלי אפשרויות רבות אולי לא כמו כיסא מנהלים אבל בהחלט כיסא מזכירה ששווה לשבת עליו, מבחינת נוחות כמובן בראש ובראשונה. המראה והעיצוב או הצבע גם הם חשובים כיוון שמזכירה בדרך כלל יושבת במקום מאוד נראה לעין היא מקבלת את פניהם של אורחים למשרד ולכן מקומה ומיקומה חשוב. 

ישנם חנויות רבות המתמחות בכיסאות משרדים, כסאות מנהלים, כסאות מזכירה, כסאות מחשב וכל כיסא בתחום. כיוון שלרובם אותו עניין, כסאות על גלגלים שיכולים לנוע ממקום למקום מתכווננים, עם משענת וישיבה נוחה וכד'. רוב הכסאות הללו נוחים מאוד, ולכן הבחירה אינדיבידואלית, אך סביר להניח שכל כיסא שנשב עליו ויהיה לנו נוח  בו יהיה נוח גם לאחרים. כסאות מזכירה במקום מסוים הם כיסאות מחשב כי לכל מזכירה בימינו יש מחשב עליו היא עובדת ויש בו המון מן המידע הקשור למשרד. המון משרדים בוחרים כסא מזכירה בצבע שחור כיוון שהוא סוג של נייטרלי ושאפשר להתאים לו כל ריהוט מסביב כמו השולחן של המזכירה. 

כאשר אנו רוכשים כסאות למשרד שלנו, חשוב שנשים דגש על הכיסא שלנו בתור מנהלי המשרד, על כסאות מזכירה, על כסאות העובדים בכלל. אנו רוצים שהעובדים שלנו ייעבדו בצורה נוחה, שלא ייפגעו בגב שלהם או שיאבדו מן הנוחות בזמן הישיבה וכך יתקשו להתרכז בעבודה. חשוב שנרכוש כסאות מזכירה איכותיים שיישארו וישמשו את המשרד והמזכירה בו למשך זמן רב שתתרגל אליו ותאהב אותו ותתקשה להחליף כיסא בגלל זה. ישנם סוגים רבים של כיסאות עד שהבחירה  הופכת קשה אבל אין צורך להתבלבל, אלא לקחת כמה אופציות ולבחור מהן, את האפשרות הכי טובה שתיהיה הכי נוחה והכי מתאימה מבחינה חיצונית לא תמיד כורסאות מעוצבות מתאימות למשרד. לכן זו אפשרות שכדאי מאוד לבדוק לפני שקונים. 

כסאות מזכירה חשוב שגם יהיה לנו קל לנקות אותם, אם נשפך משהו או נופל עליהם משהו, כל דבר, בין אוכל לשתייה לדיו של עט, שנוכל לנקות אותם בקלות וכך הם יישמרו יותר זמן. המון אנשים מסתכלים על היבט זה בכיסאות, גם מבחינת כסאות שסופגים אליהם שיערות, ולכן בבתים עם חתולים או חיות מחמד אחרות לא יקנו כסאות מבד שכזה. כיסא נקי או שיכול להתנקות זהו חלק חשוב בכיסא, גם הנוחות כמובן וגם המראה, למרות שהמראה טיפה פחות חשוב כי מה כבר יכול להיות לא יפה בכיסא, המשענת או הידיות, סך הכל מדובר בכיסא, ורובם די דומים אחד לשני, אלא אם מדובר בכיסא באמת מיוחד ושונה מהשאר ואז ניתן לבחון זאת אחרת.