כסא נדנדה 

 

אנשים רבים בעלי בתים גדולים רוכשים לעצמם כסא נדנדה וכורסאות טלויזיה. אם יש משהו שיכול ליצור רוגע ושקט בראש זה לשבת על כסא נדנדה, להרהר, לחשוב, לנוח, להאזין למוזיקה, או אפילו לצפות בטלוויזיה. כסא נדנדה יכול להיות גם בבית אם יש מקום כמובן, גם במצב של נדנוד, או בגינה או בחצר או במרפסת. אנו יכולים להנות ממנו בחוץ ביום אביבי ונעים, אנו יכולים להנות ממנו בבית ובאווירת בית. כסא נדנדה עוזר לנו להירגע לנוח, להתנדנד בשקט ובכייף, מן זמן איכות עם עצמנו. המון אנשים רוכשים כסא נדנדה מעץ או כסא נדנדה שהוא יותר דמוי ספה עם ריפוד לשבת. 

ישנם המון סוגים של כסא נדנדה, גם המון גדלים אנו צריכים לבחור את זה שמתאים לנו מבחינת גודל וכמובן מבחינת נוחות זה הכי חשוב, אם הוא יפה ומתאים לעיצוב החצר או הבית. ישנם כאלה שרוכשים מן כסא נדנדה גדול עם כמה מקומות ישיבה, ישנם כאלה רוכשים כסא נדנדה פרטי או כמה כאלה שזה לא יהיה משהו שרבים לשבת עליו לפעמים, תלוי בכמה מקום יש לנו והיכן אנו בוחרים למקם אותו. לא כל אחד יכול לרכוש כסא נדנדה בטח לא כזה שהוא גדול, לא כל בית מאפשר זאת מבחינת תנאים. אם רכשנו כזה אפילו ישן אנו יכולים לחדש אותו או לשפץ אותו ולהפוך אותו למן ענתיקה יפה אם כמובן עיצוב ביתנו מתאים לכך, ישנם רעיונות רבים. 

אם בחרנו לקנות סתם כסא נדנדה פשוט כזה שגם ייהרס מהר עם הזמן כמובן, סתם לשם כך שיהיה משהו שימלא את הגינה או המרפסת וגם ייתן מקום לשבת למי שנמצא באיזור. ישנם כאלה שקונים ממתכת ועל זה מן סוג של כריות, אחרים מעץ, כאלה דמוי קש, עור, בד רגיל וכד'. כסא נדנדה הוא משהו שנעים ונחמד לרכוש, תמיד ירגיש טוב לשבת עליו, אחרי יום עבודה, או סתם יום לחוץ ומלא בדברים ומחשבות על הראש. כסא נדנדה גם קצת מחזיר למשהו מהילדות עניין הנדנוד גם אם הוא קל מאוד ולא מאסיבי כמו בגינות ציבוריות.