ארונות

מעוניינים בארונות יוקרתיים אשר יגרמו לאורחים שלכם לא להפסיק להחמיא לכם גם לאחר שנים שלא ביקרו בביתכם? במאמר זה נסקור עבורכם מספר דגמים משוכללים ושמישים של ארונות. הדגמים הללו מהווים חוד החנית בכל הקשור לתעשיית הארונות. ניתן למצוא במאמר זה מידע על ארונות הזזה, ארונות קיר, ארונות המכסים דופן שלם של חדר מגורים, ואף ארונות לחדרי ארונות. אנו בטוחים שקריאת מאמר זה תניב לכם כל שתצטרכו לדעת אודות ארונות:

ארונות הזזה

ארונות הזזה בחדרי עבודה הם ארונות אשר חוסכים מקום רב בחדר בשל אי ההזדקקות לדלת ציר נפתחת. במקום, ישנה דלת הזזה אשר ניתנת לתזוזה ימינה או שמאלה לשם פתיחת הארון. הדבר נעשה באמצעות מסילה אשר מוצבת בתחתית הארון ועליה נעות הדלתות. ניתן, במקום זאת, לחצוב בקיר, לחפור מסילה ברצפה בסמוך לקיר ובכך ליצור ארונות הזזה מבוססי קיר.

ארונות קיר

ארונות קיר הם ארונות כמו האחרון שתואר בפסקה הקודמת. בנוסף, ישנם ארונות ציר המהווים ארונות קיר: אלו ארונות עם דלתות נפתחות כלפי חוץ. ארונות אלו מוצבים בתוך קיר אשר עבר חציבה באמצעות פטישונים. את החציבה מבצעת חברת תחזוקה המתמחה בחירור קירות לקראת הצבת ארונות קיר בתוכם. יחש לחקור היטב את החברה המבצעת בטרם תרכשו את שירותיה בתחום ארונות קיר.

ארונות עבור דופן שלם של חדר מגורים

בדרך כלל מדובר על קיר שלם של חדר שינה זוגי. הקיר פשוט הופך כולו לאסופת ארונות קיר ובכל הוא נהפך לשטח אחסון בגדים ומצעים. ארונות אלו טובים בעיקר עבור חדר שיש בו מיטה זוגית לשם החיסכון הרב ככל האפשר במקום פנוי.

ארונות לחדרי ארונות

ארונות אשר דומים לארון הקיר לחדר הזוגי אשר תואר בפסקה האחרונה, אך הם מוצבים על פנים כמה קירות ובקומות שונות. מדובר בחדר שכל קירותיו מכילים ארונות. חדר זה נקרא חדר ארונות והוא נפוץ בעיקר כאשר לא ניתן להציב ארונות לחדרי שינה בשל גודלם אך קיים הצורך לשמור פריטים של בני הזוג אשר אינם יכולים להיות מאוחסנים במקום אחר. חשוב לבדוק היטב את החדר לפני שתכריזו עליו כחדר ארונות. רצוי שהחדר לא יהיה בסמיכות לחדר מדרגות או חלל אוויר אלא שכל קירותיו יהיו עבים. רק כך תוכלו להבטיח הצבת ארונות קיר אשר יחסכו לכם מקום רב בחדר המדובר.