רהיטים מעוצבים

 

אם אנו רוצים להחליף ריהוט כדאי לנו לשקול לרכוש רהיטים מעוצבים. רהיטים מעוצבים הם רהיטים שלא בהכרח יפים יותר מאחרים, אבל בהחלט מיוחדים יותר, כאלה שלא ראינו קודם. רהיטים מעוצבים הם רהיטים שאם ניכנס לבתים ונבקר סביר להניח שלא נראה אותם. המון אנשים מתלבטים בין סטנדרט לבין רהיטים מעוצבים והשיקול הוא פשוט, אם זה בית חדש שקנינו, ואנו לא מתכוונים לעבור בקרוב, כמו אם היינו גרים בשכירות, אז אנו יכולים להשקיע על הרהיטים ולרכוש משהו יפה ומיוחד וגם מן הסתם קצת יקר יותר. אם כמובן אנו בסטטוס בחיינו שאנו משנים דירה ומחליפים ואין בן או בת זוג ולא משהו שנראה כמו התחלת משפחה זה מצב שונה ולכן עדיף ללכת על סטנדרט פשוט וזול יותר. 

רהיטים מעוצבים מוסיפים לבית רבות, למראה הכולל למטבח ולפינות אוכל, אם בחרנו ברהיטים מיוחדים, נותנים פן ואופי אחר ויותר מזה רהיטים שאנו בחרנו, עם טעמנו האישי והתאמנו ביניהם גורמים לנו ישר להרגיש בבית שלנו, שבנינו במו ידינו והשקענו בו ממיטב כספנו. תחושה והרגשה של בית לא תיהיה לנו בכל מקום, בגלל רהיטים בגלל מראה הבית שאנו לא רגילים אליו. רהיטים מעוצבים קיימים בחנויות רבות, בנגריות רבות, המון רהיטים נעשים מעץ אבל בימינו ישנם המון גיוונים ושינויים, שילובים בין חומרים וסגנונות שלא ראינו קודם לכן. 

יש הבדל גדול בין רהיטים סטנדרטיים לבין רהיטים מעוצבים, רהיטים מעוצבים הם רהיטים שהושקעה בהם מחשבה, שיש בהם טאץ אחר, מן נגיעה שלא מוכרת לנו, שלא ראינו קודם לכן ברהיטים, בגימורים בעיטורים, בידיות, בצבעים, בשילובים בין חומרים, כל אלה הם נגיעות של עיצוב. רהיטים מעוצבים אומנם עלולים לעלות יותר, אבל שווה להשקיע ברהיט שהוא טוב שהוא איכותי שנבנה במיוחד כדי להיות משהו ייחודי ואחר. רהיטים מעוצבים הם רהיטים כמו שאנו מכירים, שידות, ארונות, מזנונים, שולחנות, כיסאות, סלונים יוקרתיים מעור אבל בעלי ייחוד אם מבחינת המראה ואם מבחינת האיכות. בדרך כלל מבחינים ברהיט איכותי כשמסתכלים עליו ולא רואים דופי לא בעבודה ולא במראהו הכולל, לכן כדאי לשקול רכישת רהיטים מעוצבים.