ריהוט מוסדי

ישנם סוגים רבים של רהיטים, ריהוט לבית, ריהוט למשרד בעבודה, ריהוט של מסעדה או בית קפה וישנו ריהוט מוסדי. ריהוט מוסדי זהו ריהוט שאנו רואים במוסדות שונים, כמו ביטוח לאומי, בנק הדואר או בנק אחר, מקומות שהם ייצוגים, ממשלתיים, מדיניים וכד' או גנים, בתי ספר, מוסדות אקדמאים וכד'. ריהוט מוסדי בדרך כלל קשור בהרבה שולחנות וכיסאות מיוחדים, לישיבה, לישיבה עם כתיבה, לישיבה של המתנה בתור, שולחנות של העובדים או שולחנות של התלמידים, תלוי כמובן במוסד ובסוגו ולמי הוא פונה או את מי הוא מארח. ריהוט מוסדי הוא חשוב כיוון שהוא צריך להיראות דומה לאחיו, זאת אומרת שמוסד מסוים הנמצא בכמה ערים חייב להיראות דומה בכולם. 

ריהוט מוסדי הוא חשוב, הוא הכרחי, הרהיטים צריכים להיראות טוב ולהתאים למקום ולאופיו, ריהוט מוסדי הוא בהחלט אמור להראות לנו כמה הוא מוסדי וייצוגי ומקבל קהל ופשוט להיראות ככה. ריהוט ביתי לא יתאים לאף מוסד ולהפך, או ריהוט של משרד רגיל או פרטי לא יתאים למקום מוסדי. ריהוט מוסדי ניתן למצוא בחנויות מיוחדות או דרך חברות שמייצרות במיוחד ריהוט מוסדי למוסדות שונים שצריכים ורוצים ונפתחים כל פעם או משפצים ומתחדשים. בדרך כלל אנו לא יכולים להחליט על ריהוט מוסדי כיוון שזה הולך לפי אופי המוסד או לפי צבעי המקום שמייצגים אותו או לפי הסמל של המוסד וכד'. 

אם אנו מנהלים מוסד מסוים בעיר מסוימת אנו צריכים שהרהיטים בו ייראו כמו בכל שאר הערים מבחינת ריהוט, מבחינת צבעים שאפילו יהיה ממש דומה. כמו למשל רשתות של חנויות שעושות, מעצבות את הרשת בקו אחד וכל סניף מנוהל על ידי אנשים שונים ונמצא במקום אחר אבל נראה אותו הדבר מבחינת התכולה ומה שנמצא בפנים מבחינת רהיטים. ריהוט מוסדי בהחלט חשוב לייצוגיות של המקום, לאנשים המגיעים אליו ורואים, או יוצרים קשר, שיהיה להם נוח אם הם צריכים להמתין, או אם מגיעים ללמוד, או לעבוד. גם לעובדים צריך שיהיה ריהוט נוח ונעים מעבר להיותו יפה או בעל סגנון טרנדי וכד'.